KURUMSAL

Vizyon
Kafsaş markası ile üretmiş olduğu ürünlerde kaliteyi ön planda tutarak sağlıklı nesillerin yetişmesine katkı sağlarken, iş birliği içerisindeki distribitörlüğünü yaptığı markaları üstün hizmet kalitesi ile tüketiciye ulaştırmaktır.

Misyon
Güven ve güleryüz esaslı ticaret anlayışımızla doğru zamanda ve yerde tüketici gözüyle pazarlamasını yaparken her müşterisinin tek müşterisi olduğu bilinciyle hareket eder.
 
 
 

1993 yılında şahıs işletmesi olarak bir araç ve bir kişiden oluşan ekibimiz şuan 15’i aşkın personelle ve birçok aracıyla hizmetine, kalitesine kalite katarak devam etmektedir.

Tüketicilerimizin ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmek için şuan ki ismiyle (Harunoğulları Gıda San. İnş. Tur. Tic. Ltd. Şti) kurumsallaşma yoluna girmiştir.

Gıda dışındaki sektörlerde de faaliyet gösteren şirketimizin ahşap işleme atölyesi de bulunmaktadır.

Firmamız üstün kaliteli ürünlerini tüm Karadeniz bölgesine, Ankara’ daki depomuzdan tüm İç Anadolu Bölgesine, İstanbul ve çevre illerine, seçkin marketlere ulaştırmaktadır.

Kaliteden ödün vermeden en iyisini uygun fiyata müşterimizin sofrasına getirmeyi hedefleyen firmamız sattığı bütün ürünlerin arkasındadır.

Satış portföyündeki  ürünlerin markaları seçkin firmalar olup yeterlilik ve kalite belgelerine sahip olmakla beraber düzenli olarak akredite olmuş laboratuarlarda tahlilleri yapılmaktadır.

Kalite standardımızı en yüksek derecelerde tutabilmek için fuarlara ve tanıtım günlerine katılıp tüketici anketleri ile daha hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi hedefliyoruz.